Nieuwsbrief nr: 4 schooljaar 2018-2019

Nieuwsbrief nr. 4

Datum: 12-10-2018

Nieuws vanuit de directie

De welverdiende herfstvakantie staat voor groot en klein weer voor de deur. De eerste weken van het schooljaar zijn omgevlogen. Ik zie betrokkenheid, bevlogenheid en passie binnen onze school. Helaas is juffrouw Peggy uitgevallen, maar is af en toe op school te bekennen. Haar taken worden echter waargenomen. Hierover zal ik u later informeren. Wat al wel duidelijk is, is dat juffrouw Marinka na de herfstvakantie weer gewoon voor groep ⅚ staat. Heel fijn dat zij de afgelopen weken heeft waargenomen. In de komende nieuwsbrief zal ik u nader informeren over de invalproblematiek in ons land en dus ook binnen onze school/stichting. 

Lees de volledige nieuwsbrief in de bijlage.

Bijlagen:
Bewaar het bestand Nr 4 Nieuwsbrief.pdfNr 4 Nieuwsbrief.pdf[ ]

Tags: nieuwsbrieven

     Burg. van Mierloschool is onderdeel van Stichting Nuwelijn - Gilze Rijen